זקוקים להדברה במשרד, בעסקים או במפעל? הגעתם למקום הנכון

הדברה למשרדים עם בריק פתרונות הדברהאך אחד אינו אוהב מזיקים, אך בעוד בבית הם בעיקר מטרד לא נעים, במשרדים, בתי עסק ובמפעלים הם עשויים לגרום לנזק ממשי, מכרסום תשתיות ומסמכים ועד השחתת ציוד ומוצרים וזיהום מזון. במקומות גדולים יש למזיקים מקום רב יותר להסתתר וקשה יותר למצוא אותם כאשר הם כבר שם, ולכן הדברה במשרד או בעסק אחר באופן קבוע היא חובה והכרח, כפעולת מניעה.

מה מדבירים?סוגי המזיקים הנפוצים ביותר בבבתי עסק ומפעלים הם מכרסמים (עכברים וחולדות), תיקנים (ג'וקים) ונמלים, שמהוות יותר מטרד מנזק של ממש. מזיקים נוספים שיכולים להוות מטרד בבתי עסק ומפעלים הם ציפורים כמו יונים ודרורים, וגם זבובים, דבורים, צרעות, טרמיטים ועוד. חלקם כאמור, גורם לנזק ממשי וחלקם מהווה בעיקר מטרד או מקור לבהלה. כך או כך יש להיפטר מהם בהקדם ובצורה יעילה.מצא את ההבדליםהדברה בבמשרד, עסק או מפעל היא פעולה מורכבת יותר מאשר הדברה ביתית. השטח גדול יותר, מקומות המסתור רבים יותר, ואם המזיקים מגיעים מבחוץ כשיש שטח פתוח מסביב או מעסק או מפעל שכן, מציאת המקור להגעתם תהיה קשה אף יותר. לכן, כאשר מדובר בהדברת מזיקים במפעלים, משרדים ועסקים חשוב להקפיד על עבודה מקצועית וביצוע ההדברה על ידי מי שמתמחים בהדברה בכלל ובהדברה בבתי עסק בפרט. התפשרות על איכות העבודה ורמת המקצועיות של המדביר תוביל לחזרה ודאית של המזיקים במוקדם או במאוחר.מתאימים את ההדברה לעסקכמובן שחשוב וחיוני להתאים את שיטות הפעולה ואת חומרי ההדברה לסוג המזיק, כדי לוודא שהוא יודבר בצורה אפקטיבית, אך לא פחות מכך חשוב להתאים את ההדברה למקום עצמו ולסוג הפעילות שמתבצעת בו. יש להתחשב בשעות הפעילות של העסק, לדוגמא, ולבצע את ההדברה בשעות בהן העסק אינו פעיל, ויש להקפיד על שמירה על בריאותם של העובדים או המבקרים במקום ולוודא שאיש לא יפגע מנגיעה בחומר או שאיפה של חומרי הדברה שונים. כמובן שהדברה במחסן או מפעל תהיה שונה מהדברה במשרד, לדוגמא, ויש לקחת זאת בחשבון.הדברה בשיטת הממשק המשולב (IPM)ב"בריק פתרונות הדברה" אנו פועלים בשיטת הממשק המשולב: ראשית מוודאים את סוג המזיק המדויק, ואז מתאימים לו את חומרי ההדברה הנכונים ובונים את תוכנית הפעולה המתאימה . למזיקים שונים יש גלגולי חיים שונים, דרכי התרבות שונות ואופני פעולה שונים ויש להתאים לכל אחד מהם את חומרי ההדברה המתאימים ואת שיטות ההדברה הנכונות לקבלת התוצאה הרצויה – הדברה מוחלטת של המזיק ללא פגיעה באדם או בסביבה.


מומחי החברה יגיעו אליכם לזיהוי המזיק ואיתור הקן או המקור ממנו המזיקים מגיעים ויבנו תוכנית פעולה מדויקת שתבטיח לכם הדברה מלאה ומהירה ללא פגיעה בפעילות העסקית שלכם.מחפשים הדברה בטוחה ומקצועית עם מדביר מוסמך?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדםבריק פתרונות הדברה מתקדמים לשרותך!