פתרונות להרחקת יונים לצמיתות עם בריק פתרונות הדברה לבית ולעסק

הרחקת יונים לצמיתות, האם זה אפשרי?אין דבר מטריד יותר מיונים שמגיעות למרפסות או לחלונות הבית שלכם. מעבר לעובדה שהיונים מרעישות ולא פעם מפריעות לישון, הן מביאות איתן לא מעט לכלוך, ריח לא טוב ויותר מכך, גם חרקים ומזיקים שונים. לכן, אם אתם מבינים כי עליכם להיפטר כמה שיותר מהר מהיונים שמופיעות בחלון או במרפסת של הבית שלכם, חשוב מאוד שתעשו את זה בצורה נכונה. כיום ניתן למצוא מגוון פתרונות להרחקת יונים וכדאי לבחור בפתרון שידוע כיעיל ומוצלח.

שיטות להרחקת יוניםכאמור, כיום ניתן למצוא כמה פתרונות להרחקת יונים כגון:

דוקרנים


אחת השיטות הנפוצות ביותר לצורך הרחקת יונים היא דוקרנים. ישנם סוגים של דוקרנים אשר ההבדל ביניהם הוא חומר הגלם ממנו הם עשויים וכן בצורה של הדוקרנים, ברוחב שלהם ועוד. הדוקרנים למעשה הופכים את המשטח שעליו עומדת היונה ללא נוח לעמידה ועל כן, היונים שמגיעים לחלונות או למרפסות שבהם מותקנים דוקרנים, לא יעמדו שם ויעדיפו לבחור מקום אחר לקנן בו. חשוב מאוד להבין שיונה היא בעל חיים עקשן ועל כן, אם היא התחילה לקנן במקום מסוים, לא בטוח שהצבת דוקרנים ימנעו ממנה את המשך תהליך הקינון ועל כן במקרה שכזה יש להיעזר בפתרון אחר הרלוונטי להרחקת יונים. ניתן למצוא כאמור כמה סוגי דוקרנים כיום:

דוקרני פלסטיק- מדובר על דוקרנים זולים וגם פחות יעילים. הדוקרנים פונים כלפי מעלה ומציקים ממש מעט ליונה וכמובן לא מונעים ממנה לנחות על המשטח. מעבר לכך, פגעי מזג האוויר פוגעים בפלסטיק והוא לא עמיד כנגדם.

דוקרנים נוספים הם דוקרני נירוסטה. מדובר על דוקרנים יעילים מאוד והמחיר שלהם יהיה בהתאם ליעילות שלהם. הדוקרנים הללו הם בצורה של האות W והם מתפרסים לזוויות שונות וכך הם מונעים מהיונה הן את העמידה על המשטח והן את הנחיתה עליו. מעבר לכך מדובר על דוקרנים עמידים יותר בפני פגעי מזג האוויר.רשת להרחקת יוניםפתרון נוסף להרחקת יונים הוא רשת. מדובר על פתרון יעיל לגידור חללים שונים כגון: פאטיו או מסתור כביסה וכן בכדי למנוע את הכניסה של היונים. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי על אף הרשת תמנע את הכניסה של היונים ואת הקינון, יונים עקשניות יישארו בסביבה שלהן. כיום ניתן למצוא רשת פוליטין שהיא רשת חזקה ועמידה מאוד בפני חשיפה לשמש אך היא פחות אסתטית או קשת שקופה שכמעט ולא נראית לעין אך היא מעט פחות עמידה לקרני השמש. מכיוון שכאשר מתקינים רשת במסתור כביסה בבניין משותף לרוב היונים פשוט יעברו לבית השכן, כדאי לנסות להתארגן קבוצה של שכנים עם התקנת רשתות בכל מסתורי הכביסה.דחלילים לצורך הרחקת יוניםהיונה היא בעל חיים עקשנים בהחלט אך יש שאמרו שלא מדובר על בעל חיים חכם במיוחד ועל כן, אחת השיטות היעילות והפשוטות ביותר שמוצעות כיום לצורך הרחקת יונים היא פשוט להציב דחלילים של ינשופים או עורבים קרוב למשטח שהיונים מקננות בו. על אף שהיונה לא תוותר בקלות, היא תראה שיש לה תחרות על הטריטוריה ולרוב בשלב כלשהו תוותר על המקום. השיטה אומנם יעילה בלא מעט מקרים, אך חשוב מאוד לדעת שישנם מקרים שבהם היונה מבינה שלא מדובר על עורב אמיתי אלא על דחליל ובשלב מסוים היא לא תירתע ותמשיך להגיע למקום בכדי לקנן בו. חשוב מאוד לרכוש דחלילים בדמויות שנראות אמיתיות כמה שיותר על מנת שהיונה לא תבין כי מדובר על טריק כלשהו. פתרון הדחלילים הוא פתרון אסתטי ועל כן לא מעט אנשים מעדיפים לבחור בו.קפיץאם ישם גג רעפים או מעקה, קפיץ יכול להוות את הפתרון האידאלי עבורכם. מדובר על סליל נירוסטה בצורה של קפיץ. הקפיץ המדובר פרוס לאורך המשטח כולו וברגע שהיונה מתיישבת עליו הוא זז והיונה עפה בשל אי הנוחות שהוא מסב. מדובר על פתרון טוב ויעיל מאוד במקומות שבהם בלתי אפשרי להתקין דוקרנים כגון: בבתים שיש בהם ילדים קטנים שיש חשש שהם יגעו בדוקרנים מתוף סקרנות או שמדובר על משטח צר מדי שבלתי אפשרי להתקין בו דוקרנים.


לייעוץ חינם וללא ההתחייבות צרו קשר עוד היום, בריק פתרונות הדברההרחקת יונים בשיטה האלקטרוניתהרחקת יונים בשיטה האלקטרונית ידועה כיום כשיטה האיכותית והטובה ביותר לצורך הרחקת יונים. מדובר בעצם על השמעת רעשים אולטרא סונים שמפריעים מאוד ליונים. יש לציין כי הרעשים המדוברים אינם נשמעים לאוזן אנושית ועל כן הם לא מסיבים לבני האדם שמתגוררים או עוברים במקום הפרעה כלשהי או אי נוחות. ניתן למצוא כיום מכשירים שונים הרלוונטיים לצורך גירוש יונים, כאשר ניתן למצוא מכשירים בתדרים שונים, גדלים שונים ועוד. מחיר המכשיר ישתנה בהתאם לאיכות שלו, הגודל שלו, עוצמת התדר שלו, החברה שמשווקת אותו ועוד. רצוי לרכוש מכשיר איכותי ומומלץ על מנת שהוא אכן יעשה את העבודה.


לא משנה באיזה פתרון תבחרו, חשוב מאוד שתבחרו את החברה או איש המקצוע הטובים ביותר בהתאמת הפתרון האידאלי להרחקת יונים בהתאם למקום שבו הדבר נדרש ובהתאם לכל פרמטר אחר העומד על הפרק.


לייעוץ חינם וללא התחייבות צרו קשר עוד היום!

בריק פתרונות הדברה לשרותךפתרונות להרחקת יונים לצמיתות עם בריק הדברות

לייעוץ ומידע השאירו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדםבריק פתרונות הדברה מתקדמים לשרותך!